Склад секонд хенду в Україні-Безкоштовна доставка!Опт та роздріб!

Объявление - Склад секонд хенду в Україні-Безкоштовна доставка!Опт та роздріб! - расположено на сайте OptBoard.com - Доска объявлений оптовиков Украины, в категории Женская одежда оптом которая находится в разделе Одежда оптом.
Контактная информация:
Юлия , Надежда (yuliyabogomolova887)
Регион: Волынь
Перейти на сайт
+38(067)409-69-00 / +38 (067) 632-49-43
Цены: 30

Минимальный закаказ - не указан

Размеры: разные

Прайс-лист - отсутствует Написать автору
Тип обьявления: продам оптом, продам оптом и в розницу
Условия сотрудничества: полная предоплата, оплата наложенным платежом, доставка все регионы страны, доставка бесплатная, доставка за счет покупателя

Компанія WOTEX – 20 років успішної співпраці на території України, Ми пропонуємо Second hand, Stok: жіночий та чоловічий одяг, взуття, предмети домашнього вжитку, спортивний та дитячий одяг, аксесуари та інше... Опт та дрібний опт. Більше 600 різновидів товару. Ліцензовані сортувальні фабрики оригіналу найбільших країн постачальників: Англії, Шотландії, Ірландії, Австрія, Польщі, Канади, США, Німеччини, Італія, Голландії, Бельгії. Наші склади зберігають широкий асортимент товару, та забезпечують поставки будь-яких обсягів. Гарантія того, що наш товар ви реалізуєте швидко, та з великою націнкою. Якість товару гарантуємо! Нашим партнерам завжди доступні регулярні акції та знижки. У нас ви завжди зможете получити консультативну підтримку бізнесу. Ми націлені на тривалі, взаємовигідні, ділові відносини. Дзвоніть, ми домовимось!
21.03.2018 Актуально до 19.06.2017
Комментарии (0)
Код *:
OptBoard.com - Доска объявлений оптовиков Украины | Куплю оптом | Продам Оптом | Оптовые Поставщики | Товары оптом
2014 - 2018 © OptBoard.com - исключительно информационный ресурс, никогда не участвует в сделках и не проводит платежи,
не отвечает за доставку, не гарантирует сделки и не предоставляет защиту покупателям и сертификацию продавцам.